Karabük Hurdacı

Karabük hurdacı konusu, il içerisinde hurdacılık ile uğraşmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan birisi olmaktadır. Karabük’te birçok hurdacılık hizmeti veren iş yeri bulunmakta olup, bu hurdacıları her gün düzenli olarak il genelinde hurda toplama işleri yapmaktadır. Hurdacılık, günümüzde en iyi iş kollarından birisi haline gelmiş bulunmaktadır.

Buna bağlı olarak Karabük’te de hurdacılık hizmeti veren pek çok iş yeri bulunmaktadır. Karabük’te yer alan bu hurdacılar, il sınırları içerisinde plastik, kağıt, maden, cam ve metal gibi benzeri hurda değeri taşıyan eşyaları, materyalleri ve ürünleri toplamaktadırlar. Hurdalar toplandıktan sonra bütün bu hurdaların ayrıştırılması, preslenmesi, paketlenmesi ve geri dönüşüm fabrikalarına nakliyesi de, hurdacılar tarafından yapılmaktadır.

Karabük Hurda Fiyatları

Karabük, her zaman en çok hurda elde edilen iller arasında bulunmaktadır. Karabük hurda fiyatları ise hurda çeşitlerine göre belirlenmektedir. Buna bağlı olarak hurdaların alım ve satım işlemlerinde hurdaların taşıdıkları değerlere göre fiyatları değişmektedir. Karabük ilinde toplanan hurdalar ayrıştırıldıktan ve temizlendikten sonra bu fiyat üzerinden geri dönüşüm tesislerine teslim edilmektedir. Karabük ilinde en çok rağbet gören, değerli fiyatlara sahip olan başlıca hurda çeşitleri ise şunlar olmaktadır;

  • Demir levha ve demir parçaları hurdaları
  • İnşaat artık hurdaları
  • Bakır kablo hurdaları
  • Elektrikli ev eşyası hurdaları
  • Alüminyum malzemeleri hurdaları
  • Karışık kablo hurdaları
  • Akü hurdaları
  • Elektrik ve su saati hurdaları
  • Klima ve radyatör hurdaları
  • Bilgisayar parçaları hurdaları

Karabük Hurda Alan Yerler

Karadeniz Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden birisi olan Karabük’te pek çok hurdacılık hizmeti veren firma bulunmakta olup, bu iş yerleri aracılığı ile bütün hurda alım, satın işleri yapılabilmektedir. Hurdacılık günümüzde en güzel cazip iş kollarından birisi olup, Karabük ilinde hurda alan yerler bütün il genelinde hurda toplama işleri yapmaktadır. Karabük hurdacıları iş yerlerinin bünyesinde, her zaman deneyimli elemanlarla çalışmakta olup, hurda toplama işlerini ise seyyar olarak ya da kamyonetlerle yapmaktadırlar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now Buttonhemen ara hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı hurdacı